субота, 4 червня 2016 р.

Перший етап СП від Фабрики декору «..about Mixed Media»

Привіт усім!

Фабрика знову радує новим спільним проектом під назвою: - «..about Mixed Media», я чекала з нетерпінням і гадала, яка ж буде тематика нового проекту? Не давно промайнула думка про «Mixed Media» і тут я бачу пост з оголошенням про новий СП на цю ж тему. 

Я хоч і бачила безліч робіт у даному напрямі, та, признаюсь, не дуже сильна в ньому, хоч попередню свою листівку-конверт на весілля вважаю зробленою в даному стилі. Але все ж для мене це нові відкриття, нові правила та досягнення! Тож, я також хочу спробувати свої сили в даному напрямі, думаю до кінця проекту мої вміння зміняться в кращому напрямку!
Я вирішила розпочати з листівки, а далі побачимо. А завдання першого етапу - використовувати в своїй роботі скрап-папір!
Тож моя листівка з скрап паперу від ФД "Magnolia Sky", 30 Х 30 см.квіти і з додатку з тієї ж колекції, та фон я робила сама за допомогою аква спреїв «Ананасовий фреш» та «Рожевий фламінго», трафарету «Хвилі ілюзія» та деко-гелю«Білий лід», все від ФД! Потім додала декілька фонових штампів, більшість від Скрап студії«З любов'ю». Після того як все підсушила феном для ембосінгу, зібрала всю композицію за допомогою «Універсального клею» (ФД) ;) Далі для завершення додала декілька крапель дотсів «Лимон» та «Малиновий джем» (ФД).От і все, така вона в мене вийшла, надіюсь, що ДК ФД оцінить мою першу спробу (хоча б старання), а від мене все, до наступних зустрічей, завжди Ваша, Лена Рукодільник!

1 коментар:

  1. Настоящее буйство цвета и цветов!! Здорово! ))
    Спасибо за участие в СП с "Фабрикой Декору"!

    ВідповістиВидалити