неділя, 3 липня 2016 р.

П’ятий етап СП від Фабрики декору «..about Mixed Media» - фінал!!!

 Привіт усім!

От уже й наступив п’ятий етап СП – фінал!
Та для нього я вирішила зробити нестандартну листівку як по формі, так і по кольорам, притаманним «Mixed Media». Тож запрошую до перегляду.


Я вирішила зробити листівку на завісах, тому я обклеїла палітурний картон акварельним папером. Не змінними для мене залишились «Ґессо», біла «Текстурна паста» та спреїв: «Шоколад з бронзою»«Бузковий», «Лісова зелень», «Золотий пісок», «Чорна ніч» (всі від ФД), аква-чорнило «Марс коричневий» та трафарет Зріз дерева (який вирізала сама)! Також я використала акрилову фарбу коричневого, смарагдового та золотого кольорів. 
Квіти, вирубку та деякий декор також пофарбувала тими ж спреями, що й фон. Після того, як все підсушила феном для ембосінгу, зібрала всю композицію за допомогою «Універсального клею» та клею з пістолету! Металевий метелик покрила деко-глазурю «Сонячний» та чіпбордову рамочку для напису покрила деко-глазурю «Шоколад» (ФД). Для завершення я ще додала скляні дотси «Смарагд» і все – готово!
А тепер, усі роботи попередніх етапів:


Ось така вона в мене вийшла. Сподіваюся, що ДК ФД оцінить мою роботу. До наступних зустрічей. Завжди Ваша, Лена Рукодільник!

1 коментар:

  1. Я уже угадываю ваш стиль ;)) Очень классные работы!!! Видна рука одного человека ;)) Идея с петлями - великолепна!!! Спасибо что творили с нами! Фабрика декору!

    ВідповістиВидалити