неділя, 21 серпня 2016 р.

Другий етап СП від Фабрики декору "Секрет відмінного літа"!

Привіт усім!

Другий етап, новий розворот, нова палітра.

Для фону я вирішила вибрати всі кольори з палітри. Для зафарбовування я взяла акварельний папір. Не змінними для мене залишились  біла «Текстурна паста», нанесена через трафарет (який зробила сама)  та спреї: «Червоний мак» «Ананасовий фреш», «Металік Срібло», «Чорна ніч». Також, використала акрилову фарбу помаранчевого кольору і аква-чорнила: «Червоний», «Марс Коричневий», «Лимонний» та «Нейтральний чорний»! Далі я використала фонові штампи, більшість від Скрап студії «З любов’ю». Края сторіночок прострочила на машинці спеціально не рівним швом.
Такий фон у мене вийшов

Для декору я використала чіпборд від «ScrapBox» та роздруковані та вирізані малюнки квітів. Також за допомогою деко-глазурі "Сонячний" я зробила залила ажурну квітку, вийло класно. Після того, як все підсушила феном для ембосінгу, зібрала всю композицію за допомогою «Універсального клею». Для завершення додала декілька емалевих крапель-дотсів «Чорна ніч» та «Білий» і все – готово, запрошую для перегляду!

 

         Ось такий розворот в мене вийшов. Сподіваюся, що ДК ФД оцінить мою роботу. До наступних зустрічей. Завжди Ваша, Лена Рукодільник!

1 коментар:

  1. Эти вырезанные лилии... они меня пленили просто! спасибо за участие в СП от Фабрики Декору!

    ВідповістиВидалити